Kompakt Ve Gelişmiş Özelliklere Sahip EL Terminali Honeywell Dolphin 6000

Honeywell Dolphin 6000

Kompakt Ve Gelişmiş Özelliklere Sahip EL Terminali Honeywell Dolphin 6000OT/VT sektörünün en başarılı markalarının en kaliteli ürünlerini BOER Bilişim müşterilerine sunmaktadır. Bu kaliteli ürünlerden bir tanesi olan Honeywell Dolphin 6000 el terminali mobil çalışanların işlerinde gereken her türlü özelliğe sahiptir.

Dolphin 6000 piyasada bulunan pek çok saha için üretilmiş el terminalinden daha küçük bir yapıya sahiptir, cepte taşıması çok kolaydır ve eli yormaz. Kompakt yapısı içerisinde 416 mHz hıza sahip MTK işlemcisi ile Komutları ne  hızlı şekilde yerine getirir, Microsoft Windows Mobile 6.5 Professional işletim sistemi ile de mobil uygulamlarda ihtiyaç duyulan her fonksiyonu kullanıcılarına sunar. 2.8 inçlik QVGA ekranı sunduğu görüntü kalitesiyle yapılan işlemlerinin takibinin kolay gözlemlenmesini sağlar. Dolphin 6000 3 Mega piksel kamerası ile görüntü almayı mümkün kılarken standart lazer okuyucusu ile 1D barkodları da okuyabilir. Veri depolama işlemlerini en verimli şekilde gerçekleştirmek için hafızası Micro SD kart ile Kompakt Ve Gelişmiş Özelliklere Sahip EL Terminali Honeywell Dolphin 600032GB’a kadar yükseltilebilir. Dolphin 6000 haberleşme konusunda da çeşitli olanaklar sunar, Bluetooth, Wireless kablosuz bağlantı seçeneklerinin dışında GPS ve A-GPS şebekelerine de sahiptir. GSM özelliğini de içerisinde barındıran Dolphin 6000 telefon konuşmaları ve SMS yollamak için ayrıca bir telefon kullanma gereksinimini de ortadan kaldırır.

Dolphin 6000 kompakt ve şık olduğu kadar sağlamdır. IP seviyesi 54’tür, 1.2 metre yükseklikten yere çakılsa dahi sorunsuz çalışmaya devam edebilir ayrıca -10°C ile +50°C arası hava sıcaklıklarında %95 yoğuşmasız olarak çalışabilir.