Makyaj Malzemelerinde Ruj Kadar Önemli Bir Diğer Ürün Hangisidir

Makyaj Malzemelerinde Ruj Kadar Önemli Bir Diğer Ürün Hangisidir

Biz bayanların vazgeçilmezi nedir? Tabi ki de makyaj malzemeleri. Hasta olduğumuz zaman hastalığı belli etmemek için yapar kimimiz, kimimiz güzel görünmek için yapar, ama bir şekilde hepimizin hayatına dokunuz makyaj malzemelerimiz. Hepimizin gününü kurtarır. Önemli bir randevun var ve tam alnının ortasında sivilce çıktı. Ne olacak şimdi? Tabi ki kurtarıcı malzeme kapatıcı devreye girecek. Ve biz de günün keyfini çıkartacağız.Makyaj Malzemelerinde Ruj Kadar Önemli Bir Diğer Ürün Hangisidir

Şimdi randevu demiş iken bir randevuda bir erkek ilk olarak neye dikkat eder bayanlar? Bilenler bilir de bilmeyenlerde benden öğrensin. Dudaklara dikkat eder. Kalın mı, ince mi, rengi nasıl, gülünce nasıl duruyor vs. vs. konular. Bu yüzden ruj vazgeçilmez makyaj ürünlerimizden biri.

Ondan Sonra Gelen Önemli Olan Hangisi?

Peki, makyaj malzemelerinde ruj kadar önemli bir diğer ürün hangisidir? Bu tabi ki değişir. Kişiden kişiye göre değil ama ciltten cilde göre değişir. Mesela Ayşe’nin sivilce lekeleri var. Ayşe için kapatıcı daha önemlidir. Melike’nin kirpikleri çok ince. Melike için rimel daha önemlidir. Ama tabi ki bence kızlar olarak düşündüğümüz takdir de hepimizin evet diyeceği aydınlatıcılar rujdan sonra en önemlisidir. Korkunç koyu renk göz halkaları, allık üstü yanak dokusu, ince gösterilmek istenen bir bunun ucu ve tabii ki dolgun gösterilmek istenen dudaklar.

Aydınlatıcı İle Dudaklarınız Dolgunlaşsın

Aydınlatıcı ile dudak dolgunlaştırma aslında çok bilinmeyen ve bir o kadar basit bir yöntemdir. Bir miktar aydınlatıcı hem dudak altınıza hem de dudağınızın üstteki çukur bölgesine makyaj süngeri ile yedirdiğiniz takdirde dudaklarınız oldukça dolgun görünecektir.

Aydınlatıcı İle Allık Üstü Yanak Dokusu

Allığınızı sürdüğünüz bölgede allığın tam üzerine ince bir şeklinde bir aydınlatıcıyı makyaj süngeri ile yedirdiğiniz takdirde gülümsediğiniz zaman yanağınız da ki allık göze oldukça hitap edecek ve sizi fotoğraflarda daha güzel çıkmanızı sağlayacak.

Aydınlatıcı İle Burunu İnce Göstermek

Gelelim şimdi burnu ince göstermeye. İki gözünüzün tam ortasından burnunuzun ucuna kadar çekeceğiniz ince bir aydınlatıcı çizgisini makyaj süngeri ile yedirdikten sonra burnunuzun daha ince ve daha seksi göründüğüne sizde şahit olacaksınız.

İşte gördünüz bir aydınlatıcı ile ne küçük oyunlar döndürdük. Güzellik biraz uğraş gerektirse de bu küçük oyunlar bize artı öz güven sağlıyor. O yüzden rujdan sonra benim en sevdiğim ürün aydınlatıcılar.