Baba Olamayan Erkeklerin Tedavisinde Diğer Seçenekler Nelerdir

Baba Olamayan Erkeklerin Tedavisinde Diğer Seçenekler Nelerdir

Günümüz tedavileri tabii olmayan ve yan etkileri malum olan ilaçlarla sürdürülmektedir maalesef. Bu ilaçlar başka ilaçlarla bozulan bünyeyi düzeltmek için kullanılır ancak bunun tanımı şudur: “zararı zararla düzeltmeye çalışmak.”

Baba olamayan bir erkek eğer tabii olmayan popüler tedavi yöntemlerini deneyip de sonuç alamadıysa ve baba olmak konusunda kararlıysa hayat tarzını tabii yönde değiştirmek ve bu disiplinde yaşarken de çocuk kısmetini beklemek durumundadır.Baba Olamayan Erkeklerin Tedavisinde Diğer Seçenekler Nelerdir

İnsan yapısı tabii olmayan tedavilerle düzeltilmeye çalışılmakta. Peki, zarar nasıl geldi? Zarar büyük oranda hemen hemen tüm gıdalarımıza iğnelerle eklenen GDO’lardan geldi. Sağlıklı olmayan ya da sağlıklı gözüküp de içine hep şişirme eklemeler yapılan gıdalar aslında gıda görünümlü zehirlerdir çünkü ihtiyacımız olan gıdayı ondan alamayız, sadece zarar görürüz ve bazı hastalıklara sahip oluruz. Hatta bu hastalıklar nesilden nesle de geçer.

 Gıda tedavisi

Şayet doğru beslenme ile bozulan bünye sağlığa kavuşabilir ve işlemeyen bazı bedensel yapılar işler hale gelebilir. Şayet doğru beslenmenin en uç örneği otizm hastalığının iyileştirilmesidir. Yalnızca doğru beslenme yöntemleri, diyeti ile yani bağırsakların temizlenip tabii besinlerin oraya gönderilmesiyle alakasız görülen birçok ciddi hastalık iyileşmiştir. Çünkü gıda gibi duran besin öğeleri insan sistemini bozmakta ancak çark tersine çevrildiğinde sistem tekrar işlemektedir. Gıda tedavisi maliyetli ancak sonuç veren bir tedavidir. Tabii ekmek, tabii sebze, tabii meyve, GDO’suz tabii et gıdası gibi gıdalarla bağırsaklar temizlenir. Bu bilgiyi bilen meşhur doktorların hep kendi çiftlikleri vardır çünkü işlenmiş tavukların ne kadar zararlı olduğunu bilirler.

 Psikolojik tedavi

Psikolojik tedavi ise fiziksel olan gıda tedavisinin diğer yönü olan ruhsal, manevi tedavi kısmıdır. Endişe ve stresten uzak olmak ve olana razı olarak beklemek gereklidir.