Bebek Odası Markaları

Bebek Odası Markaları

Bebek bekleyen anne ve babalar bebek odaları hazırlıklarına başladığında, hem şık hem de sağlıklı mobilyalardan oluşan bir oda yaratmaya çalışmaktadır. Bebek odası tasarımını bir çok aile doğal renkte beşik ve dolaplardan yana kullanıyor. Böylelikle yoğun boya içeren ürünlerden uzak durmuş oluyor.

Sizlerinde gördüğü gibi bu bebek odası takımı eskitme mobilya ürünleri arasında bulunmakta. Nostaljik ve saray Bebek Odası Markaları havasında olan bu takım, kaliteli ve yüzde yüz doğal ahşap ürünler kullanılarak üretildi. Farklı bir zımparalama tekniği kullanılan takımda beşik parmaklıkları ve dolap üzeri pürüzsüz bir dokunuşa sahip. Özel bir vernikle son aşaması tamamlanan takımda su bazlı vernik kullanıldı. Su bazlı vernik özellikleri arasında bebek sağlığı için sorun teşkil etmemesi ilk sırada geliyor. Doğal ahşap üzerine uygulanan bu vernik iç ve dış ürün kaplamada asla koku yapmıyor. Özellikle çekmece içinde bebek kıyafetleri kokuya maruz kalmıyor. Ahşap su bazlı vernikten dolayı hava almaya devam ettiği içinde ahşap üzerinde nem, mantar ve küf gibi farklı sorunların yanşanma ihtimalide yok. Özel vernikleme yöntemiyle, düz ve pürüzsüz yüzey üzerine uygulanan sprey uygulamayla fırça darbesi izi de bu takım için söz konusu değil. Ve bu vernik ahşabın doğal rengini de kesinlikle bozmuyor, toz itici özelliğiyle hem parlak bir görüntü hem de düz bir his veriyor. Bebek odası tercihlerinde doğal ürünlerden imal edilmiş takımları tercih eden anne ve babalar için En Kaliteli Bebek Odası Markaları 531 kodlu bu ürün gerçekten eşi benzeri olmayan ürünlerin başında geliyor. Takım toplamda üç farklı parçadan oluşuyor. Bu parçalar arasında en çok özen gösterilen ürün olan beşikte, koruyucu parmaklıklar sayesinde bebeğiniz her türlü düşme tehlikesinden korunmuş oluyor. Yere kadar devam eden parmaklılar sayesinde bebeğinizinBebek Odası Markaları uyku seti de farklı bir görsellikle ön plana çıkıyor. Bu üründe dikkat çeken bir diğer ayrıntı ise bebeğinizin altını değiştirmek için konsolda kullanım alanının varlığı. Görsellik, şıklık, konfor ve sağlıklı ürün özelliklerini bu bebek odası takımında bulan anne ve babalar bebek odalarında duvar kağıtları ve yer döşemeleri ile bebek odalarını tamamlayabilir.

Bebeğini sağlıklı bir ortamda yetiştirmek isteyen aileler, bebek oda takımlarında doğal ürünleri seçerken bu ve bunun gibi takımlarla sade fakat şık, kaliteli ve doğal ürünlerin kullanıldığı ahşap bebek mobilya ürünlerini tercih ediyor. Ürünlerimizi dikkatli incelerseniz sizinde aradığınız özelliklerde bir bebek takımı mutlaka bulacaksınız.