Datamax E-4205 Barkod Yazıcı Özellikleri

Datamax E4105

Datamax barkod yazıcı ailesinin bir diğer üyesi olan Datamax E-4205 barkod yazıcı, giriş seviyesinde çok yoğun baskı gerektirmeyen alanlarda kullanılması amacıyla üretilmiş masaüstü barkod yazıcılardan biridir. Standart olarak sadece direkt termal yani ribonsuz baskı için üretilmiş olan Datamax E-4205 etiket yazıcı, arzunuza göre yazıcı kafası değiştirilerek termal transfer baskı da alabilecek seviyeye getirilmektedir.

datamax-e-4205Özellikle bankalar, mağazalar, hastanelerde kullanılan Datamax E-4205 barkod yazıcı, depo ve üretim alanlarında kullanılmaya uygun değildir. Çok yoğun baskı gerekmeyecek ve steril dış ortamın bulunduğu alanlarda kullanılması amacıyla üretilmiştir.

Gelelim ürünün teknik özelliklerine; Bu etiket yazıcının baskı çözünürlüğü 203 dpi’dır. Saniyede 127 milimetre baskı alma hızına sahiptir ve maksimum baskı genişliği ise 108 milimetredir.  Baskı uzunluğu ise 2540 milimetre olarak ayarlanmıştır.

Ürünün paralel ve seri port, USB bağlantı tipleri bulunmaktadır. 4 MB hafızası bulunan ürünün 2,4 kilogram ağırlığı bulunmaktadır. Datamax E-4205  masaüstü barkod yazıcı, 179 mm X 223 mm X 254 mm ölçüleri ile kompakt bir yazıcıdır.

Datamax’ ın bu modelini panetiket.com’ da bulabilirsiniz. Fiyat ve detaylı bilgi için pan etiket yetkilileri ile temasa geçiniz : http://www.panetiket.com/pan-etiket-iletisim