İklimlendirmenin En Kolay Yolu

Kasetli Döşeme Tipi Fancoil Kw olarak farklı modellerde üretilmektedirler. Üzerlerindeki panjurlar sayesinde havanın istenilen bölgeye yönlendirilmesi rahatça sağlanabilmektedir. Dış gövdeleri izolasyonlu ve çelik olarak üretilmiş ve konumlandırılan oda ve mekânlara hemen uyum sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir. Termostatları ile kontrol edilmektedir. Bataryaları yüksek verimli olarak üretilmiştir.

Kullanım alanları çok geniştir. Bunlara evler, işyerleri, hastaneler, bankalar, alışveriş merkezleri ve oteller örnek olarak verilebilir. Kullanımları kolay olmasından ve yüksek verimli olmasından dolayı çok talep edilmektedir. Soğutma ve ısıtma kademeleri ile istenilen düzeyde çalıştırılabilirler. Monte ve de monte olmaları çok kolaydır. Rahatlıkla istenilen alanlarda kullanılabilirler. Özellikle dar ve küçük alanlarda gizli olarak monte olabilme özellikleri bakımından çok avantajlılardır.

İklimlendirme özellikleri sayesinde sağlık açısından çok önemli bir yere sahiptirler. Havayı kurutmazlar ve bulundukları alanın anında soğuması veya ısınması sağlayabilirler. Enerji sarfiyatları çok ekonomiktir. Kullanıcılara tasarruf yaptırabilecek yapıda üretilmişlerdir. Bu özellikleri bakımından kurumsal firmalar tarafından ve kamunun ziyaret ettiğini alanlarda çok kullanılmaktadırlar.

Temizlikleri ve bakımları çok kolaydır. Filtreleri rahatlıkla yıkanabilir ve değiştirilebilir şekilde dizayn edilmiştir. Boru çıkışları arzu edildiği şekilde sağ ve sol yönlerinden biri seçilebilir. Genel yapıları itibariyle bakım gerektirmeyen şekilde üretilmişlerdir.

Sonuç olarak bu ürünler birçok yerde kullanılmaktadır. Günümüzde hemen hemen birçok mağaza ve işyeri tarafından çokça tercih edilmekte ve kullanılmaktadırlar. Bu ürünler sayesinde ısıtma ve soğutma maliyetleri çok aza inmektedir.